LYŽIARSKA ŠKOLA

Lyžiarská škola SLODIČÁK Ždiar. Nájdete nás aj počas tejto zimnej sezóny v obľúbenom stredisku Skicentrum Strednica. 


Lyžiarska výuka

Autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse.

Snowboardova výuka

Autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse.

Detská lyžiarska škôlka

Autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse.

Lyžiarska škola Ždiar

Nie ste už práve najmladší a predsa ste ešte niekdy nestáli na lyžiach? S našim tímom nie je nikde neskoro! 

Užite si zimnú prírodu na lyžiach aj Vy! Vyberte si, aký typ výuky Vám vyhovuje a náš inštruktor bude robiť všetko preto, aby sa lyže stali už aj vašimi neodlučiteľnými priateľmi.

Keď ste už na lyžiach pár krát stáli, prípadne vám to už ide lepšie a chceli by ste svoje lyžiarske schopnosti ešte zdokonaliť, naši inštruktori sú pre vás to pravé! Vyberte si z typov výučby a užívajte si zimu plnými dúškami!

Snowboardova škola Ždiar

Vyskúšajte niečo nové! Snowboarding je obľúbený zimný šport, ktorý Vám zaručene urobí radosť z dovolenky. 

Na výuku sa používa špeciálna metodika a špeciálne školení inštruktori. Už po pár hodinách budete schopní jazdy dole kopcom bez väčších problémov! Individuálna výuka pre deti vhodná od 4 rokov.

Detská lyžiarska škôlka

Detská lyžiarska škola je skupinová výuka detí od troch do siedmich rokov (podobne ako je tomu v materských školách).  Je to zábavno - náučný pobyt detí v areáli lyžiarskej škôlky pod dozorom lyžiarskych inštruktorov. Program úplných začiatočníkov tvorí zábava, hry a prvé cvičenia na lyžiach. Tí zdatnejší sa učia základnú techniku lyžovania ako jazdu po spadnici, jazdu v obojstrannom prívrate, jazdu cez rôzne terénne nerovnosti (mostík, pedálovačky, prekážky).

Novinka pre najmenších: objavujte rozprávkové postavičky pre nezabudnuteľnú rozprávkovú lyžovačku v Ždiari! 

Prečo sa zveriť do rúk nám?

Ak sú vaše lyžiarske alebo snowboard-ové skúsenosti minimálne, alebo žiadne, zverte sa do rúk inštruktorov. Môžete predísť možným chybám, zlozvykom a taktiež vám ušetria čas a zbytočnú námahu počas Vašich začiatkov.

Zvláštna pozornosť je venovaná najmenším

Používame rozličné pomôcky na spestrenie a spríjemnenie ich výuky. Vyučujeme podľa rakúskej metodiky lyžovania, ktorú prebrala Slovenská asociácia profesionálnych učiteľov lyžovania a snowboardingu (SAPUL) a únia lyžiarskych a snowboardových škôl slovenska (LASS) a prispôsobujeme ju každému klientovi podľa jeho technickej úrovne a schopnosti.

Sledujte nás tiež na Facebook-u

Pridajte sa k nám aj na sociálnej sieti Facebook a zdieľajte s ostatnými Vaše zážitky z lyžiarskej školy Skischool Slodičák na Strednici v Ždiari.

KDE NÁS NÁJDETE

Nájdete nás v lyžiarskom stredisku Skicentrum Strednica Ždiar

tel.: 0908 266 925

e-mail : lubo@slodicakskischool.sk

OVERTE SI TERMÍN

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

FOTOGALÉRIA

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam